Skolēnu brīvdienās aicina uz Jauniešu Biznesa skolu

Biedrība Business HUB Liepāja sadarbībā ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi, Kurzemes Biznesa inkubatoru un Liepājas pilsētas Jauniešu māju aicina jauniešus uz 23. – 27. oktobrī, skolēnu rudens brīvdienu laikā, notiekošo Jauniešu biznesa skolas nometni.

Nometnes mērķis ir sniegt jauniešiem izglītojošu un iedvesmojošu ieskatu uzņēmējdarbībā kā karjeras izvēles alternatīvā, tās plusiem, mīnusiem, iespējām, mītiem un realitāti. Tā ir lieliska iespēja sastapt līdzīgi domājošos, pārbaudīt savas spējas un talantus, kā arī iegūt jaunus draugus un noderīgus kontaktus.

Nometnes ietvaros jauniešiem būs iespēja piedalīties diskusijās ar Liepājas uzņēmējiem par uzņēmējam piemītošajām īpašībām, izglītības lomu karjerā, uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Liepājā, piedalīties aizraujošajā izaicinājuma spēlē Liepājas ielās, kā arī strādāt pie pieredzējušu uzņēmēju piedāvāto ideju biznesa modeļa izstrādes.

Jauniešu Biznesa skolā savā pieredzē caur vieslekcijām, uzdevumiem un diskusijām dalīsies tādi sabiedrībā labi zināmi cilvēki kā koka rokaspulksteņu ražotāja Ovi Watch vadītājs Dāvis Paipa, sabiedrisko attiecību eksperts Dzintars Hmieļevskis, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona vadītājs Salvis Roga, Blue Shock Race vadītājs Artis Daugins, radošās telpas “Ideju bode” vadītāja un sociālās uzņēmējdarbības vēstniece Liepājā Krista Lapiņa un citi.

Pieteikšanās nometnei aizpildot pieteikuma anketu https://goo.gl/forms/c1iLo3dGOcHBh2hJ3, vai rakstot uz info@kbi.lv

Dalība Jauniešu Biznesa skolā ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots! Nometne notiek ar Liepājas pilsētas domes atbalstu un Eiropas Sociālā Fonda (ESF) programmas SAM 8.3.5. projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Piesakies, atļaujies būt drosmīgs!

Publicēts