Saldus Biznesa skolai jau trešais piegājiens

“Kurzemes Biznesa inkubators” sadarbībā ar biedrību “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” aicina pieteikties, visas ieinteresētās personas, kuras vēlas uzsākt savu biznesu, projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību) apmācībām, jau trešajā “Saldus Biznesa skolā”.

Skolas mērķis ir sniegt pamatzināšanas un praktiskās iemaņas par uzņēmējdarbības uzsākšanu un veikšanu, kā arī iespēja attīstīt savas inovatīvās biznesa idejas. Tiks organizētas tikšanās ar uzņēmējiem, tai skaitā arī ar tiem, kas savus uzņēmumus ir attīstījuši ārzemēs. Uzzināsim viņu (ne) veiksmes stāstus. Apmācībās varēs uzzināt par tādām tēmām kā uzņēmuma stratēģija un vadība, mārketinga stratēģija, pārdošana, Starta uzņēmējdarbības vadība, kā arī par savas biznesa idejas definēšanu, izvērtēšanu un attīstīšanu un biznesa plāna izstrādāšanu. Būs nodrošinātas arī mentoringa sesijas.

Saldus Biznesa skola ilgst četrus mēnešus, kur 1 mēnesis ir dalībnieku atlase, kura notiks martā un 3 mēneši apmācības, no 28.03.18. – 28.06.18., kurās tiks nodrošinātas arī konsultācijas biznesa modeļu un produkta izstrādē, produkta virzīšanā tirgū, kā arī pirmo klientu piesaistē.

Apmācību dalībnieki tiks nodrošināti arī pēc pasākuma ar mentoru atbalstu savu ideju turpmākai realizēšanai, kā arī saņemt grāmatvedības, finanšu un citus pakalpojumus.

Dalība apmācībām: BEZMAKSAS. Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 23. martam, sūtot pieteikumu uz e – pastu: evita@greentechlatvia.eu, pieteikumā norādot savu Vārdu, Uzvārdu, telefona numuru un e – pastu. Dalībnieku skaits ierobežots!

Mēģini noriskēt un piesakies!

Saldus Biznesa skola ir daļa no projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību). Projektu līdzfinansē Interreg V – A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014. – 2020. gadam.

Publicēts