Izmaiņas semināra norises datumos! Kafijā ar ekspertu par Finanšu pratības ciklu ar Ilgvaru Skrīveru

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris, aicina pieteikties uz Finanšu pratības ciklu, kopā ar Ilgvaru Skrīveru. Finanšu pratības cikls sastāvēs no trim posmiem, no kuriem pirmais posms norisināsies 20. jūnijā, otrais posms – 26. jūnijā, trešais  posms – 3. jūlijā. Aicinām, izmantot iespēju un uzreiz pieteikties uz visiem trim finanšu pratības posmiem.

Pasaulē attīstās pārliecība, ka jāveicina katra iedzīvotāja izpratne par finanšu pasauli un tās sniegtajiem pakalpojumiem. Kā jau zināms, finanšu pratība ir zināšanu un prasmju kopums, kas ļauj iedzīvotājiem izprast un sekmīgi organizēt savu finanšu pārvaldīšanu un pieņemt pārdomātus lēmumus par dažādu finanšu pakalpojumu izvēli un to izmantošanu, nodrošinot savu privāto finansiālo stabilitāti un ilgtspēju.

Mēs visi vēlamies būt finansiāli neatkarīgi. Ja vēlies uzlabot savu finansiālo stāvokli, saprast, kā to efektīvāk izdarīt, ar ko sākt un kā šīs prasmes likt lietā, tad noteikti piesakies. Šeit, tu gūsi prasmes, kuras noderēs, lai kļūtu par veiksmīgu uzņēmēju, prastu pareizi rīkoties ar savām finansēm. Finanšu pratības ciklu vadīs finanšu konsultants, biznesa treneris, uzņēmējs un savas jomas profesionālis, Ilgvars Skrīvers.

Pasākumā “Kafija ar ekspertu” aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš savu nākotni saista ar uzņēmējdarbību vai vēlas mainīt savu finanšu situāciju. Pasākuma mērķis ir iedrošināt topošos un esošos uzņēmējus vai tos, kas domā par iespēju papildus pelnīt, ir gatavi mainīties un spert soli sev iecerētajā virzienā.

“Kafija ar ekspertu” notiks 20. un 26. jūnijā un 3. jūlijā, no plkst. 17:00 līdz 19:00, Saldus novada pašvaldības, Administratīvās ēkas pirmā stāva jaunajā sēžu zālē, Avotu ielā 12, Saldū. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 19. jūnijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: evita@greentechlatvia.eu. Dalībnieku skaits ir ierobežots! Kafija, uzkodas, jautājumi un atbildes Tevi jau gaida!

Publicēts