“lonexone” – zīmols apģērbu līnijai, foto, video un audio pakalpojumiem un pat mūzikas albumam


Pastāstiet, kas ir projekts “lonexone”?

SIA “lonexone” ir jauniešu uzņēmums, kas nodarbojas ar savu apģērba līnijas dizaina radīšanu un pārdošanu, kā arī sniedz foto/video/audio pakalpojumus privātpersonām un uzņēmējiem.

Kā nokļuvāt KInGS programmā?

Par KInGS projektu uzzinājām no Liepājas Universitātes, kas atsūtija aprakstu par šo projektu. Kopā ar savu draugu (Tomu Beķeri) devāmies aizstāvēt savu biznesa ideju un 2 nedēļas vēlāk jau bijām KInGS projektā.

Kādi ir komandas lielākies sasniegumi līdz šim?

Kā lielākos sasniegumus jāmin uzņēmuma dibināšanu un kļūšanu par SIA. Vēl esam realizējuši apģērbu līniju, kas jau tagad ir pieejama pārdošanā mājaslapā ŠEIT. Tostarp sasniegti mūsi pirmie klienti arī foto pakalpojumu lauciņā. Esam pierādījuši, ka protam sastrādāties un kopīgiem spēkiem veiksmīgi realizēt savas idejas.

Kādas ir bijušas lielākās neveiksmes/vilšanās?

Bijām plānojuši atvērt vienas dienas POP-UP veikalu Rīgā, K.K. fon Stricka villā ar mērķi saistošā veidā piesaistīt jaunus klientus. Diemžēl valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ bijām spiesti pasākumu atcelt.

Kādam ir jābūt uzņēmējam?

Uzņēmejam ir jāprot riskēt un japārzina sava produkta tirgus. Vēl uzņēmējam ir jāmāk gan vadīt komandu, gan būt komandas spēlētājam un sastrādāties. Manuprāt, atslēgas vārds ir KOMANDA. Bez spēcīgas un vienotas komandas mūsu uzņēmums nebūtu ticis tik tālu.

Kādi ir ieguvumi, piedaloties KInGS programmā?

KInGS projekts mums ir devis iespēju kļūt par uzņēmējiem un palīdzējis realizēt idejas, ko sākotnēji šķita neiespējami izdarīt. Šo trīs mēnešu laikā esam saņēmuši lielu atbalstu un palīdzību neskaidru jautājumu risināšanā.

Tostarp esam ļoti pateicīgi par tik pretīmnākošu attieksmi pret mums kā jaunajiem uzņēmējiem un vienreizējām iespējām iesaistīties diskusijā, dzirdēt pieredzes stāstus un vērtīgus padomus no veiksmīgiem latviešu uzņēmējiem.

Kādi ir “lonexone” komandas nākotnes plāni?

“lonexone” komandai ir grandiozi plāni! Vasarā realizēsim Youtube kanālu, kurā būs pieejams mūsu pirmais mūzikas albūms ar 7 hip-hop dziesmām. Joprojām turpināsim strādāt divos virzienos, gan piedāvājot klientiem preces no lonexone apģērbu līnijas, gan sniedzot foto, video un audio pakalpojumus. Pašlaik strādājam pie telpu paplašināšanas un meklējam lielāku studiju, lai uzlabotu mūsu produktivitāti. Tostarp mūsu plānos ir iekarot sociālos tīklus un piesaistīt vairāk sekotājus.

Publicēts