SoundCube veido triecienizturīgus skaļruņus

Pastāstiet, kas ir projekts SoundCube?

SoundCube ir jauna veida skaļruņu sistēma, ar kuru, pieslēdzot to Wi-Fi tīklam, var atskaņot mūziku no viena vai vairākiem skaļruņu kubiem. Kas ir tas, kas SoundCube atšķir no pārējiem skaļruņu uzņēmumiem? SoundCube pievienotā vērtība slēpjas to apvalkā. Skaļrunis ir ietērpts mīkstā apvalkā, kas ļauj to droši mētāt. Jā! Dusmu brīdī nomest arī pie zemas vai “nejauši” iemest ar to labākajam draugam. Esi pirmais, kurš iemet kādam ar mūziku! Turklāt SoundCube skaļruņiem ir personalizējams dizains. Jebkurš klients var izvēlēties gan krāsu, gan apdruku. Jaunumiem aicinām sekot mūsu mājaslapā https://soundcube.lv/ vai Facebook lapā https://www.facebook.com/info.soundcube/

Kā nokļuvāt KInGS programmā?

Studējot augstskolā, kur gaiteņos izvietotas projekta afišas, bija diezgan viegli uzzināt par Kurzemes inovāciju granti studentiem projektu. Arī no tuviem cilvēkiem bijām dzirdējuši par iespējām, ko piedāvā KInGs programma. Kad nonācām pie idejas par savu produktu, bija skaidrs, ka pašiem sākt pirmos soļus uzņēmējdarbībā būs izaicinājums, tāpēc meklējām sākotnējo grūdienu no malas. Inovatīva ideja un studenti apņēmības pilni doties pretī mērķim – tā bija zīme, ka ir jāmēģina! Ieguldītais darbs un mazliet veiksmes un, lūk, esam starp KINGistiem.

Kādi ir bijuši lielākie sasniegumi?

Lielākie sasniegumi ir mūsu pašizaugsme. Proti, protams, esam attīstījuši produkta ideju un cītīgi strādājuši pie skaļruņu prototipiem, taču tas ne tuvu nelīdzinās izaugsmei, ko esam piedzīvojuši kā komanda un start-ups. Ejot caur dažādiem šķēršļiem, esam sapratuši, cik vērtīgs ir noietais ceļš un cik daudz iespējas tas mums pavēris. Starp lielākajiem sasniegumiem ir arī vairākas veiksmīgas sadarbības ar citiem uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem. Projekts “KInGS” mums ir pavēris iespējas, kas iepriekš šķita neiespējamas. Acīmredzot nekas nav neiespējams jeb viss ir iespējams 😊

Kādas ir bijušas lielākās neveiksmes/vilšanās?

Ticam, ka neveiksme nav zaudējums. Tās ir vienreizējas mācības, kas veido katra uzņēmuma pamatus. Un arī SounCube nav izņēmums. Kā lielāko neveiksmi noteikti jāmin ierobežoto piekļuvi tirgum un iespējas iegādāties produktam nepieciešamos komponentus. Tāpat nebijām gatavi projekta birokrātijai un, risinot “papīru lietas”, zaudējām dārgo laiku un samazinājās arī darba temps.

Kādai ir jābūt komandai?

Komandai jābūt uz viena viļņa, tas nozīmē, ka visai komandai ir jātic produktam un jādara viss, lai rezultāts būtu veiksmīgs. Komanda ir jāveido nevis no draugiem, bet no cilvēkiem ar uzņēmumam nepieciešamām spējām. Katram komandas dalībniekam ir jāpiemīt unikālai vērtībai, kāpēc viņš ir komandā vajadzīgs un kādas vājās puses viņš var “piesegt”. Tāpat komandai ir jāuzticas vadītājam, kurš vadīs uzņēmumu uz izcilību, ja komandā nav uzticības, tad par kalna virsotni var necerēt.

Ko Jūs sagaidāt no KInGS projekta?

Programma “KInGS” ir laba atspēriena platforma start-up komandām, sniedzot sākumposmam visu nepieciešamo. Līdz šim mentoringa sesijās esam saņēmuši vērtīgu atbalstu vairākās ar uzņēmējdarbību saistītās jomās.  Kas mums, kā tehniska produkta ražotājiem pietrūkst, ir kontakti un tīklošanās. Respektīvi sagaidām, ka programmas ietvaros varēsim satikt līdzīgi domājošos vai sadarbības partnerus, kuri būtu ieinteresēti mūsu produktā un vēlētos veidot ilgstošas partnerības.

Kādi ir nākotnes plāni SoundCube komandai?

Projekta laikā esam viens otru iepazinuši tuvāk, kopīgi priecājušies par veiksmēm, kopīgi pievarējuši izaicinājumus. Kopā pavadītais laiks ir pierādījis, ka varam viens otram uzticēties un saukt sevi par SoundCube ģimeni. Esam pārliecināti, ka sasniegsim nebijušas virsotnes, attīstot mūsu ideju. Tas ir mūsu vienojošais elements – kopīgs mērķis. Tā kā jūtam, ka komandai pietrūkst vēl pāris vērtīgu prasmju, lai veiksmīgi uzrāptos kalnā, tuvākajā laikā plānojam paplašināt komandu.

Publicēts