UpTree rada interjera dizaina produktus no koka

Pastāstiet, kas ir projekts UpTree?

Projekts UpTree (ex. Timelapse woodworks) rada interjera dizaina produktus no koka, vienlaikus rūpējoties par ražošanā izmantoto resursu atjaunošanu, proti, daļu peļņas ieguldot koku stādīšanā.

Šobrīd ražojam personalizētus ozolkoka sienas pulksteņus, krūzīšu paliktņus, atslēgu pakaramos. Kā arī projekta ietvaros gatavojam austiņu prototipu un bērnu galdu, kas pildīs mēbeles, atīstošās rotaļlietas un izklaides funkciju.

Seko komandas UpTree jaunumiem Facebook lapā un Instagram lapā.

Kā nokļuvāt KInGS programmā?

KInGS programmā nokļuvām pateicoties iepriekšējo dalībnieku rekomendācijām, uzzinājām par projektu, tā niansēm un vēlējāmies startēt ar savām idejām.

Kādi ir bijuši lielākie sasniegumi?

Mūsu lielākie sasniegumi ir salīdzinoši ātra atpazīstamības iegūšana, produktu nostiprināšana kā arī klienti ārpus Latvijas teritorijas – Zviedrija un Vācija.

Kādas ir bijušas lielākās neveiksmes/vilšanās?

Neteiktu, ka tā ir neveiksme, bet gan laba pieredze – lielu pasūtījumu nodrošināšana, konkrēti Zviedrijas apjomīgais pasūtījums, nācās strādāt 48+ stundas bez apstājas, lai laikus nodrošinātu pasūtījumu, problēma, kura šobrīd tiek risināta ar papildus iekārtām ir ražošanas jaudas palielināšana.

Kādai ir jābūt komandai?

Komandai ir jābūt saliedētai, komandā jābūt cilvēkiem, katram ar savām spējām un jādarbojas kā pulksteņa mehānismam. Galvenais komandā ir komunikācija un atbildības uzņemšanās.

Ko Jūs sagaidāt no KInGS projekta?

No KInGS projekta sagaidām palīdzību idejas attīstīšanai, dalīšanos ar noderīgiem kontaktiem un informāciju par aktuālo situāciju tirgū. Protams, kā papildus nianse uzņēmuma atīstībai ir arī finansiālais atbalsts projekta beigās, kuru ceram izcīnīt.

Kādi ir nākotnes plāni Timelapse Woodworks komandai?

Mūsu plāni ir ambiciozi, mēs uzlabosim esošos tirgus produktus, radīsim jaunus un izveidosim konkurētspējīgu un stabilu uzņēmumu, kurš mērķē ne tikai uz Latvijas tirgu, bet arī uz vispasaules tirgu.

Nākotnes plāni ir saistīti ar lielām investīcijām, lai radītu nebijušu atpūtas vietu, kļūtu par sociāli atbildīgu uzņēmumu un maksimāli mazinātu dabas piesārņojumu mums apkārt. Detalizētu informāciju par mūsu nākotnes plāniem pagaidām paturēsim noslēpumā, taču ceram, ka jau drīz varēsiet to skatīt paši savām acīm.

Publicēts