Mentorings

Kurzemes Biznesa inkubators piedāvā mentoru konsultācijas.

Pieteikšanās rakstot uz info@kbi.lv. Sūtot e-pastu, lūdzam:
  • īsi aprakstīt biznesa ideju/uzņēmumu;
  • norādīt interesējošo konsultācijas jomu vai mentoru;
  • īsumā aprakstīt jautājumus, kurus vēlaties pārrunāt ar mentoru.
Normunds Jansons
Finanšu plānošana

AS "Liepājas papīrs" komandai Normunds pievienojās 2003. gadā kā finansists, 2004. gadā kļuva par ekonomistu, bet 2009. gadā - par finanšu direktoru. Kopš 2013. gada viņš uzņēmumā darbojas arī kā valdes loceklis. Papildus darbojas uzņēmumā SIA "First Labels" un ir lektors Liepājas Universitātē.

Izglītība: maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā un bakalaura grāds ekonomikā Artis Daugins
Iesācējuzņēmumi, pārdošana

Elektrovelosipēdu ražotāja "Blue Shock Bike" līdzdibinātājs. 6 gadu pieredze reklāmas projektu veidošanā, maketēšanā, reklāmu tehnisko risinājumu izstrādē uzņēmumā "Reklāmas Apgāds". Pieredze dažādos starptautiskos projektos un nevalstisko organizāciju darbības jomā, finansējuma piesaistē.

Izglītība: Stokholmas Ekonomiskā Augstskola Rīgā - uzņēmuma finanšu vadība
Mārtiņš Vidzenieks
Pārdošana un eksports

Uzņēmējs. Biznesa konsultants Kurzemes plānošanas reģionā. Bijis Kurzemes Biznesa inkubatorā direktors, kur darbojies ar investīciju piesaisti maziem un vidējiem uzņēmumiem un tirgus meklēšanu ārpus Latvijas, uzņēmējdarbības vides attīstības veicināšanu utt. Tāpat citos amatos nodarbojies ar jaunu klientu un pasūtījumu piesaisti, eksporta tirgus izpētēm un potenciālo sadarbības partneru piesaisti. Brīvi pārvalda angļu, latviešu, krievu un zviedru valodu.

Izglītība: Rīgas Ekonomikas AugstskolaEdijs Brauners
Ražošana

Strādājis par pārdošanas un mārketinga vadītāju tādos uzņēmumos kā A/S Lauma Lingerie (Latvija) un Ginos Srl. (Anglija). Šobrīd ir vadītājs uzņēmumā SIA Baltic Textile Production un vieslektors Biznesa augstskolā Turība.

Studējot starptautisko mārketingu Oksfordas Brukas Universitātē Edijs ir padziļināti studējis FMCG (ātrās aprites patēriņa preču) sektoru, kā vienu no visstraujāk augošajiem sektoriem Lielbritānijas nacionālajā ekonomikā, aptverot distribūcijas, ražošanas un mazumtirdzniecības aspektus tādās starptautiski pazīstamās kompānijās kā Cadbury Schweppes, Innocent un Unilever.


Izglītība: maģistra grāds starptautiskajā mārketingā
Ineta Sudakova
Finansējuma piesaiste

13 gadu pieredze kreditēšanas jomā strādājot SEB bankā. Kredītu projektu vadītāja VAS Attīstības finanšu institūcijā (ALTUM) - ikdienā strādā ar jaunajiem uzņēmējiem, no praktiskās puses pārzina svarīgos biznesa uzsākšanas aspektus. Spēs pilnvērtīgi pastāstīt par ALTUM piedāvājumiem uzņēmējdarbības uzsācējiem un biznesa plāna izstrādi finansējuma piesaistei.

Izglītība: maģistra un bakalaura grāds vadībā un ekonomikā 
Kārlis Strautiņš
Ideju ģenerēšana un radošā domāšana

Kārlis ir Liepājas Raiņa 6. Vidusskolas direktors un skolotājs ar specializāciju ekonomikā un projektu vadībā. Viņam ir daudzu gadu pieredze kā lektoram - no idejas līdz pārdošanai, radošā domāšana, kreatīvā pārdošana. Vairāku gadu pieredze kā radošo ideju trenerim.

Izglītība: studē Doktora studiju programmā Komunikācijas vadību, maģistrs pedagoģijas teorijā un vēsturē, bakalaurs pedagoģijas zinātnēs
Edijs Ābele
Dizains

Pasniedzējs Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā. Veidojis Liepājas pilsētas noformējumus, balvas un suvenīrus, kā arī veidojis un izgatavojis vides objektus un stendus. Starptautisko pieredzi dizaina jomā smēlies Itālijā un Somijā, kā arī daudzos kursos 6 gadu garumā.

Izglītība: bakalaura grāds datordizainā
Salvis Roga
Iesācējuzņēmumi, biznesa inkubatora atbalsts

Kurzemes Biznesa inkubatora valdes priekšsēdētājs un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka valdes loceklis. Konsultē un sniedz uzņēmējdarbības atbalsta pakalpojumus Kurzemes reģiona uzņēmējiem. Aktīvi darbojas dažādās ar uzņēmējdarbību saistītās nevalstiskajās organizācijās.

Izglītība: maģistra un bakalaura grāds vadībzinībās

     Vita Brakovska
Radošums, komandas veidošana, prezentācijas prasmes, biznesa plānu izstrāde

Vitai ir 10 gadu pieredze darbā ar inovatīvās uzņēmējdarbības jautājumiem. Konkursa "Ideju kauss" ieviesēja. 12 pieredze NVO sektorā devusi iespēju dalīties ar iedvesmojošiem karjeras izaugsmes piemēriem. Kopš 2009. gada konsultē ideju autorus un vada radošās NEdarbnīcas.

Izglītība: maģistra grāds uzņēmējdarbībā un inovācijās
Andris Dambis
Tehnoloģiskie risinājumi, produktu attīstība

Latviešu autosportists un OSC ceha direktors. Četrreiz piedalījies Dakaras rallijā. Viņš ir OsCar automobiļu konstruktors un galvenais inženieris. Tāpat viņš radījis arī sacīkšu elektroauto "eO PP01", kas piedalījās leģendārajās Paikspīkas sacensībās ASV.

Dāvids Grāveris
Ražošana un efektivitāte, pārdošana

Inovatīvu audumu apstrādes uzņēmuma SIA "ZIGZAG FACTORY" dibinātājs. 6 gadu pieredze kvalitātes vadības sistēmās, cilvēkresursu vadībā un uzņēmumu vadībā. 8 gadu pieredze pārdošanā un apkalpošanā. Pieredze dažādu kvalitātes sistēmu ieviešanā, pārdošanas un apkalpošanas nodaļu izveidē. Ņēmis dalību tādu uzņēmumu attīstībā kā Transcom, Statoil, Latvenergo, Credit24, DnB Nord Bank, Baltcom TV.