Saldus Kafijā ar ekspertu par Facebook pielietojumu biznesā

Kurzemes Biznesa inkubators š.g. 26. aprīlī, plkst. 11:00, Saldus novada domes jaunajā sēžu zālē  rīko neformālu tikšanos biznesa uzsācējiem “Kafija ar ekspertu”. Tikšanās tēma šajā reizē ir sociālais tīkls Facebook un tā pielietojums biznesā.

 

Tehnoloģiju milzis Facebook ir lielākais sociālais tīkls pasaulē, tā kopējais reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz divus miljardus, vairāk kā pusotrs miljards lieto Facebook vismaz epizodiski, savukārt vairāk kā miljards Facebook lieto ik dienu.

 

Lai arī sociālā tīkla lietošana fiziskām personām ir bez maksas, Facebook apgrozījums 2016. gadā ir bijis vidēji vairāk kā divi miljardi ASV dolāri mēnesī. Tehnoloģiju milža ienākumus veido reklāmas izvietošana portālā, kas atšķirībā no reklāmām ziņu portālos un citos klasiskos elektronisko mediju resursos ir salīdzinoši lēts risinājums, bet tajā pat laikā spēj sniegt lielisku rezultātu reklāmdevējiem.

 

Par Facebook pielietojumu biznesā, Kafijā ar ekspertu pastāstīs sabiedrisko attiecību speciālists, ātruma festivāla “Rallijs Kurzeme” sabiedrisko attiecību vadītājs Dzintars Hmieļevskis.

 

Sabiedrisko attiecību speciālists pasākuma apmeklētājiem pastāstīs par sociālā tīkla Facebook pielietojumu uzņēmuma publicitātes un pašreklāmas nolūkiem, kā arī piecām lietām, ko darīt un piecām lietām, ko visi dara, bet nekādā gadījumā nevajadzētu darīt.


Savukārt par Facebook pielietojumu uzņēmuma Saldus Maiznieks darbībā pastāstīs uzņēmuma pārstāve Kristīne Kriņģele.

 

“Kafijā ar ekspertu” noslēgumā interesentiem būs iespēja apmeklēt “Saldus Maiznieka” ražotni, iepazīties ar ražošanas procesu, aktualitātēm un uzņēmuma nākotnes plāniem.

 

“Kafija ar ekspertu” ir neformāla tikšanās par jaunajiem uzņēmējiem būtiskiem uzņēmējdarbības pamata elementiem. Seminārā ir aicināts piedalīties ikviens, kurš savu nākotni vai ikdienu saista ar uzņēmējdarbību.

 

‘Kafija ar ekspertu” notiks 26. aprīlī plkst. 11:00, Saldus novada domē, jaunajā sēžu zālē, Avotu ielā 12. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 25. aprīlim sūtot pieteikumu uz e-pastu: evita@kbi.lv. Dalībnieku skaits ierobežots!


20.04.2017