Saldus Kafijā ar ekspertu par to, kas ir frīlanseris

Š.g. 29. jūnijā, plkst. 16:00, Saldus JIC “Šķūnis”, Lielā ielā 3b, Saldū,  Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri rīko neformālu tikšanos  “Kafija ar ekspertu”. Šīs reizes tēma ir Pašnodarbināta persona, jeb Frīlanseris.

 

Mūsdienu ekonomiskajos apstākļos aizvien vairāk cilvēku vēlas kļūt ekonomiski neatkarīgi no darba devējiem. Daļa speciālistu izvēlas strādāt sev izdevīgā vietā un laikā un pēc paša noteiktiem kvalitātes standartiem, reģistrējoties kā pašnodarbinātas personas, jeb frīlanseri Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

 

Frīlanseri ir pašnodarbinātas personas, piemēram, kā frizieri, šuvēji, manikīra/pedikīra speciālisti, pedagogi/lektori, konsultanti un citu radošo nozaru pārstāvji, kuri balstoties uz savām profesionālajām prasmēm sniedz pakalpojumus komersantiem. Frīlanseris ir daudz vairāk atbildīgs ne tikai par sava darba organizāciju un grāmatvedību, bet arī par nodokļu nomaksu un uzkrājumiem nebaltai dienai vai vecumdienām.

 

Ar savu pieredzi Frīlanseru pasaulē dalīsies pasniedzēja, biznesa trenere Evija Ūpe un uzņēmējs, pasaulē vadošās koučinga kompānijas The John Maxwell Team pārstāvis, sertificēts biznesa koučs, Jānis Janovskis.

 

“Kafijā ar ekspertu” noslēgumā interesentiem būs iespēja apmeklēt SIA “Conak Steel” ražotni, kas strādā mašīnbūves projektēšanas jomā, iepazīties ar projektēšanas un ražošanas organizēšanas procesu, un aktualitātēm.

 

“Kafijā ar ekspertu”, kurā reizi mēnesī neformālā gaisotnē tiek runāts par būtiskiem uzņēmējdarbības pamata elementiem, aicināts piedalīties ikviens, kurš savu nākotni vai ikdienu saista ar uzņēmējdarbību.

 

“Kafija ar ekspertu” notiks 29. jūnijā plkst. 16:00, Saldus JIC “Šķūnis”, Lielā ielā 3b. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 28. jūnijam sūtot pieteikumu uz e-pastu: evita@kbi.lv. Kafija, uzkodas, jautājumi un atbildes Tevi jau gaida! Dalībnieku skaits ierobežots!

 

“Kafija ar ekspertu” ir daļa no projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību), kura ietvaros, vasarā, tiks arī organizēta Biznesa skola jauniešiem.Visus interesentus uz Biznesa skola jauniešiem, aicinām pieteikties, sūtot pieteikumu uz e-pastu:evita@kbi.lv vai info@kbi.lv.Projektu līdzfinansē Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.gadam.
12.06.2017