Kafijā ar ekspertu Saldū par finansējuma piesaisti

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri aicina piedalīties 31. augusta seminārā “Kafija ar ekspertu” par mūžīgi aktuālo jautājumu – finansējuma piesaistīšanu.

Pastāv viedoklis, ka idejai nav vērtības, vērtību veido tas, kā šī ideja tiek realizēta. Viena no pirmajām lietām ar ko jāsāk aizdomājoties par sava biznesa izveidošanu ir biznesa kanvas vai biznesa plāna izstrāde, kas jaunajam uzņēmējam dod priekštatu par aptuvenajām projekta realizācijas izmaksām un ieguldāmo darbu finansējuma piesaistē.

Finansējuma piesaistīšana ir process, kura ietvaros no privātpersonām, fondiem, asociācijām, uzņēmējiem un citām ieinteresētajām pusēm piesaista līdzekļus, kas nepieciešami organizācijas mērķu sasniegšanai.

Par finansējuma piesaisti, piedāvātajiem pakalpojumiem un jaunajām atbalsta programmām, pastāstīs Valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM Kurzemes reģiona vadītāja – Ilze Grundmane.

Savukārt, par finanšu pakalpojumu klāstu, kā privātpersonām, tā arī mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, un citiem bankas piedāvātajiem pakalpojumiem, pastāstīs AS “Citadele banka” KAC “Saldus” vadītāja – Sanita Kronberga.

Pasākumā “Kafija ar ekspertu” aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš nākotni saista ar uzņēmējdarbību. Pasākuma mērķis ir iedrošināt topošos uzņēmējus spert soli sev iecerētajā virzienā.

“Kafija ar ekspertu” notiks 31. augustā, plkst. 11:00, Saldus novada domes administratīvajā ēkā, jaunajā sēžu zālē, Avotu ielā 12. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 30. augustam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: evita@kbi.lv. Kafija, uzkodas, jautājumi un atbildes Tevi jau gaida! Dalībnieku skaits ierobežots!

“Kafija ar ekspertu” ir daļa no projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību). Projektu līdzfinansē Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.gadam.

Publicēts