Sākusies pieteikšanās otrajai Saldus biznesa skolai

“Kurzemes Biznesa inkubators” sadarbībā ar biedrību “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” aicina pieteikties, visas ieinteresētās personas, projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību) apmācībām biznesa uzsākšanā “Saldus Biznesa skola”.

Skolas mērķis ir sniegt pamatzināšanas un praktiskās iemaņas par uzņēmējdarbības uzsākšanu un veikšanu, kā arī iespēja attīstīt savas inovatīvās biznesa idejas. Tiks organizētas tikšanās ar uzņēmējiem, viņu veiksmes stāstiem, tai skaitā arī ar tādiem, kas savus uzņēmumus ir attīstījuši ārzemēs. Apmācībās varēs uzzināt par tādām tēmām kā uzņēmuma stratēģija un vadība, mārketinga stratēģija, Starta uzņēmējdarbības vadība, kā arī par savas biznesa idejas definēšanu, izvērtēšanu un attīstīšanu un biznesa plāna izstrādāšanu. Būs nodrošinātas arī mentoringa sesijas.

Saldus Biznesa skola ilgst četrus mēnešus, kur 1 mēnesis ir dalībnieku atlase un 3 mēneši apmācības, kurās tiks nodrošinātas arī konsultācijas biznesa modeļus izstrādē, produkta izstrādē, produkta virzīšanā tirgū un pirmo klientu piesaistē.

Apmācību dalībnieki tiks nodrošināti arī pēc pasākuma ar mentoru atbalstu savu ideju turpmākai realizēšanai, kā arī saņemt grāmatvedības, finanšu un  citus pakalpojumus.

Dalība apmācībām: BEZMAKSAS. Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 26. decembrim, sūtot pieteikumu uz e – pastu: evita@greentechlatvia.eu, pieteikumā norādot savu Vārdu, Uzvārdu, telefona numuru un e – pastu. Dalībnieku skaits ierobežots!

NĀC UN PIESAKIES!

 Saldus Biznesa skola ir daļa no projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību). Projektu līdzfinansē Interreg V – A Latvijas  – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014. – 2020. gadam.

Publicēts