Saldus Kafijā ar ekspertu par Vispārīgo personas datu aizsardzību

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri un informāciju tehnoloģiju uzņēmumu Squalio, aicina pieteikties uz 27. decembra semināru “Kafija ar ekspertu”, Saldū. Tikšanās tēma šajā reizē ir personas datu aizsardzība!

Jaunā regula, kas stāsies spēkā 2018. gada 25. maijā, noteiks ne tikai stingrākas prasības personas datu aizsardzības jomā, bet arī ievērojami palielinās sodus par regulas neievērošanu.

Tāpēc šoreiz pasākumā viesosies Informācijas un tehnoloģiju uzņēmuma Squalio pārstāvji, Marina Kurgalova, Squalio juriste un Kristaps Sedols, Squalio IT produktivitātes risinājumu speciālists, lai pastāstītu par jauno Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un tās ietekmi uz Latvijas un visas Eiropas Savienības uzņēmējdarbību.

Informāciju tehnoloģiju uzņēmums “Squalio” vērš sabiedrības uzmanību šai regulai, kas pavērs jaunas un nostiprinās esošās iespējas fiziskajām personām, savukārt uzliks ierobežojumus juridiskajām. Lai arī galvenais uzsvars GDPR regulas ietvarā tiek likts uz personas datu apstrādes procedūru, neatņemama sastāvdaļa ir arī tehniskie risinājumi, ar kuriem, uzlabot datu drošību un mazināt iespējamo datu noplūdi.

Pasākumā “Kafija ar ekspertu” aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš savu nākotni saista ar uzņēmējdarbību. Pasākuma mērķis ir iedrošināt topošos un esošos uzņēmējus spert soli sev iecerētajā virzienā.

Semināra laikā būs iespēja iepazīties ar jaunās regulas prasībām, tās ietekmi uz uzņēmējdarbību un dažādiem IT risinājumiem, kas atvieglos fizisko personu datu apstrādes procesus.

“Kafija ar ekspertu” notiks 27. decembrī plkst. 11:00, Saldus novada domes administratīvajā ēkā, jaunajā sēžu zālē, Avotu ielā 12. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 26. decembrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu: evita@greentechlatvia.eu. Dalībnieku skaits ir ierobežots!

“Kafija ar ekspertu” ir daļa no projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību). Projektu līdzfinansē Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.

Publicēts