Kurzemes Biznesa inkubatorā ciemosies Buildit Latvia pārstāvis Matīss Neimanis

Š.g. 23. februārī, Kurzemes Biznesa inkubators rīko neformālu ikmēneša tikšanos biznesa uzsācējiem, šoreiz ar biznesa akselatora Buildit Latvia pārstāvi Matīsu Neimani, kurš pastāstīs par biznesa akseleratora sniegto atbalstu tehnoloģiju jaunuzņēmumiem.

Pasākumā ar savu pieredzi dalīsies vadošā 3D printeru pakalpojumu sniedzēja Baltijā, Baltic3D.eu vadītājs, grobiņnieks Didzis Dejus, kuram ir liela pieredze dalībā dažādu Ziemeļeiropas akseleratoru programmu ietvaros. Tāpat viens no jaunā uzņēmēja šī brīža projektiem ProjectWiDE šobrīd startē vienā no Ziemeļeiropas akseleratoru programmām.

Biznesa akseleratoru programmas ir sevi veiksmīgi pierādījušas jauno uzņēmumu attīstības platformas, kas palīdz atsperties daudzsološiem tehnoloģiju jaunuzņēmumiem. 2017. gada nogalē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar finanšu institūciju Altum ieviesusi akcelerācijas programmu fondu, kurā trim izvēletajiem akseleratoriem, Buildit Latvia, Komercializācijas reaktoram un Overkill Ventures ir piešķirts Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 15 miljonu euro apmērā, katram no tiem 5 miljonu euro.

Viens no tiem ir Buildit Latvia, kura pārstāvis Matīss Neimanis iepazīstinās ar akseleratora programmu paredzētu starptautiskiem jaunuzņēmumiem, kas izstrādā risinājumus veselības tehnoloģiju, gudra dzīves veida, rūpniecību vajadzību, programmatūru produktivitātes paaugstināšanas, enerģētikas, kā arī “lietu interneta” un ar to saistītās jomās.

Buildit Latvia savas akselerācijas programmas ietvaros atbalsta komandas un jaunuzņēmumus, kuri izstrādā vai jau ir izstrādājuši risinājumus, kādā no minētajām nozarēm. Buildit Latvia akseleratoru programmā atbalsts uzņēmumiem tiks sniegts divos posmos – pirmssēklas finansējums līdz 50 000 EUR paredzēts uzņēmuma izveidei, konsultācijām un produkta izstrādei, izpētei, novērtēšanai un apstiprināšanai, savukārt uzņēmuma tālākai izaugsmei pieejams “sēklas” finansējums līdz 250 000 EUR. Sēklas finansējums būs pieejams uzņēmumiem, kas būs veiksmīgi izgājuši pirmssēklas ieguldījumu posmu.

Tikšanās notiks 23. februārī plkst. 18:00, jaunajās Kurzemes Biznesa inkubatora telpās, kas atrodas Liepājā, Vecā ostmala 24, 4. stāvā. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 22. februārim sūtot pieteikumu uz e-pastu: jekaterina@kbi.lv Dalībnieku skaits ierobežots!

Kurzemes Biznesa inkubators reizi mēnesī rīko pasākumus, kur neformālā gaisotnē tiek runāts par būtiskiem uzņēmējdarbības pamata elementiem, aicināts piedalīties ikviens, kurš savu nākotni vai ikdienu saista ar uzņēmējdarbību.

Publicēts