Kurzemes Biznesa inkubatorā ciemosies Swedbank Latvia galvenais ekonomists Mārtiņš Kazāks

Š.g. 27. februārī, pulksten 10.30 Kurzemes Biznesa inkubators rīko neformālu ikmēneša tikšanos biznesa uzsācējiem, šoreiz tikšanās ar Swedbank Latvia galveno ekonomistu Mārtiņu Kazāku.

Liepājnieks, viens no atzītākajiem ekonomistiem Latvijā, Mārtiņš Kazāks tikšanās reizē ar jaunajiem uzņēmējiem pastāstīs par ekonomikas attīstību Latvijā un pasaule, kā arī start-up nozaru lomu tajā.

Šogad Swedbank Latvia sadarbībā ar biznesa akseleratoru Startup Wise Guys realizēs finanšu tehnoloģijas jaunuzņēmuma akselerācijas programmu – Wise Guys Fintech. Tās ietvaros 10 starptautiski jaunuzņēmumi varēs sešus mēnešus pavadīt dinamiskā, uz mācīšanos vērstā vidē, audzēt savu biznesu, nodibināt kontaktus ar bankas ekspertiem un pasaules līmeņa mentoriem, kā arī saņemt finansējumu sava uzņēmuma tālākai attīstībai.

Mārtiņš Kazāks kopš 2005. gadā ir Swedbank Latvia galvenais ekonomists un 2011. gadā kļuva par Swedbank Grupas galvenā ekonomista vietnieku, absolvējis Liepājas Raiņa 6. vidusskolu, pēc tam studējis Latvijas Universitātē iegūstot bakalaura grādu ekonomikā. Vēlāk ieguva diplomu ekonomikā studējot prestižajā Kembridžas universitātē, kā arī ar izcilību absolvēja Londonas universitāti iegūstot maģistra un doktora grādu ekonomikā.

Tikšanās notiks 27. februārī plkst. 10:30, jaunajās Kurzemes Biznesa inkubatora telpās Liepājā, Vecā ostamalā 24, 4. stāvā. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 26. februārim sūtot pieteikumu uz e-pastu: jekaterina@kbi.lv. Dalībnieku skaits ierobežots!

Kurzemes Biznesa inkubators reizi mēnesī rīko pasākumu, kur neformālā gaisotnē tiek runāts par būtiskiem uzņēmējdarbības pamata elementiem, aicināts piedalīties ikviens, kurš savu nākotni vai ikdienu saista ar uzņēmējdarbību.

Publicēts