Saldus Kafijā ar ekspertu par pārdošanas mentalitāti

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri, aicina pieteikties uz 28. februāra semināru “Kafija ar ekspertu”, Saldū, kad tiks runāts par tik aktuālo tematu – pārdošana.

Šobrīd, mūsu dzīve nav iedomāja bez pirkšanas un pārdošanas. Laba pārdošana ir jebkura sekmīga biznesa pamatā. Nav nekāds noslēpums, ka pārdošana ir mūsu ikdiena, tiek pārdotas ne tikai saražotās preces un pakalpojumi, bet arī cilvēki kā uzņēmuma vizītkarte, viedokļi, idejas un pat domas. Pārdošana ir kā dzinējs mūsu pastāvīgai personīgai un profesionālai attīstībai.

Par pārdošanas būtību, tās niansēm un par daudz ko citu pastāstīs Niks Jansons, pašizaugsmes treneris, koučs, kurš uzstājas arī ar publiskajām runām un sniedz kursus. Niks palīdz motivētiem cilvēkiem rast skaidrību par saviem mērķiem, izveidojot stratēģiju un plānu, lai tos sasniegtu.

Nika Jansona mājaslapa aplūkojama šeit: https://niksjansons.com/lv/lv-majas/

Savukārt, savā pieredzē un stāstos, par to, kā viņiem sokas ar pārdošanu, kādi veiksmes vai neveiksmes ceļi pievarēti, dalīsies SIA “Saldus Maiznieks”, tirdzniecības vadītāja Kristīne Kriņģele.

Pasākumā “Kafija ar ekspertu” aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš savu nākotni saista ar uzņēmējdarbību. Pasākuma mērķis ir iedrošināt topošos un esošos uzņēmējus spert soli sev iecerētajā virzienā.

“Kafija ar ekspertu” notiks 28. februārī, plkst. 16:00, Saldus novada domes administratīvajā ēkā, jaunajā sēžu zālē, Avotu ielā 12. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 28. februārim, plkst. 14:00, sūtot pieteikumu uz e-pastu: evita@greentechlatvia.eu. Dalībnieku skaits ir ierobežots!

“Kafija ar ekspertu” ir daļa no projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību). Projektu līdzfinansē Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.

Publicēts