Kafijā ar ekspertu par uzņēmuma zīmola veidošanu

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri, aicina pieteikties uz 27. marta semināru “Kafija ar ekspertu”, Kuldīgā, par zīmola veidošanu un aktualitāti.

Neviens uzņēmums, šobrīd, nav iedomājams bez sava zīmola jeb logo. Visus kur skatāmies apkārt, redzami dažnedažādi, krāsaini un ne tik krāsaini, fantāziju augļi. Tieši zīmols ir tas, kas pastāsta pircējiem un patērētājiem par to, kas tad īsti tai lācītim ir vēderā. Taču ar zīmolu vien neiztiksi, apakšā ir vajadzīgs stāsts, kurš saistīs uzmanību, noturēs interesi par produktu, bet galvenais, tam ir jāizceļas un konkurentu fona.

 Par zīmolu – kas, kāpēc un kā, pastāstīs dizaineris, konsultants, SIA “TFELDS Consulting” pārstāvis Elvijs Treifelds.

Savukārt, savā pieredzē un stāstos, par to, kā viņiem ir gājis ar zīmola izveidi, ka arī zīmols var kalpot par veiksmes stāstu un ka zīmols ir svarīgs, dalīsies SIA “MGS FACTORY” zīmola “DIPDAP”pārstāve Sanita Giptere.

Pasākumā “Kafija ar ekspertu” aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš savu nākotni saista ar uzņēmējdarbību. Pasākuma mērķis ir iedrošināt topošos un esošos uzņēmējus spert soli sev iecerētajā virzienā.

“Kafija ar ekspertu” notiks 27. martā, plkst. 16:00, Kuldīgas Mākslas Nams (3. stāvā), 1905. gada iela 6, Kuldīga. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 27. martam, plkst. 14:00, sūtot pieteikumu uz e-pastu: evita@greentechlatvia.eu vai liga.freiberga@kbi.lv. Dalībnieku skaits ir ierobežots!

“Kafija ar ekspertu” ir daļa no projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību). Projektu līdzfinansē Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.

Publicēts