“Kafijā ar ekspertu” – No hobija līdz biznesam.

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri un  Talsu novada pašvaldību, aicina pieteikties uz 5. jūnija semināru “Kafija ar ekspertu”, Talsos. Šīs reizes tēma būs par to, kā no hobija nonākt līdz pašam sava biznesa.

Aizvien vairāk, apkārtējā sabiedrībā, ir  manāms tas, ka liela daļa cilvēku vēlas strādāt un pelnīt naudu paši sev, nevis kādam citam. Nereti, šādos gadījumos, uzņēmējdarbības saknes meklējamas hobijā. Ir lieliski, ja savu hobiju, tu spēj pārvērst pelnošā biznesā. Tas, kas būs tavs, tu nešaubīgi, ar aizrautību metīsies tajā visā iekšā, lai realizētu šo savu sapni un attīstītu savu biznesu, un aizrautība ir tas, kas palīdzēs pārvarēt lielu daļu problēmu, ar kurām nāksies saskarties. Taču pirms pievērsties uzņēmējdarbībai, ir rūpīgi jāapdomā gan finanses, gan tas, vai hobijs būs tikpat mīļš, ja tas tiks darīts augu dienu.

 Ekspertu lomās iejutīsies un savā pieredzes stāstā par uzņēmuma darbību, attīstību un nākotnes plāniem, kā arī par to, kā piepildīt un sasniegt savus sapņus, dalīsies kāzu kleitu dizainere un ražotāja Inga Ezergale un IK “StoneHill” īpašniece Diāna Šteinberga.

Pasākumā “Kafija ar ekspertu” aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš savu nākotni saista ar uzņēmējdarbību. Pasākuma mērķis ir iedrošināt topošos un esošos uzņēmējus spert soli sev iecerētajā virzienā.

“Kafija ar ekspertu” notiks 5. jūnijā, plkst. 16:00, Talsu novada pašvaldības I korpusa mazajā zālē, Kareivju ielā 7, Talsos. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 5. jūnija plkst. 14:00, sūtot pieteikumu uz e-pastu: evita@greentechlatvia.eu vai janis.znotins@talsi.lv . Dalībnieku skaits ir ierobežots!

“Kafija ar ekspertu” ir daļa no projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību). Projektu līdzfinansē Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.

 

Publicēts