Saldus “Kafijā ar ekspertu” par sociālo uzņēmējdarbību

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri, aicina pieteikties uz 29. jūnija semināru “Kafija ar ekspertu”, Saldū. Šīs reizes tēma būs par atbalstu sociālajai uzņēmējdarbībai.

 

Lai uzlabotu savu un citu dzīves kvalitāti, vietu, kur mēs dzīvojam, ir ar kaut ko jāsāk. Viena  no iespējām, lai šo visu īstenotu, ir iespēja sākt nodarboties ar sociālo uzņēmējdarbību. Sociālās uzņēmējdarbības mērķis ir veicināt sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanu un sekmēt sociālās atstumtības riskam pakļauto iedzīvotāju grupu nodarbinātību, radot sociālajiem uzņēmumiem labvēlīgu saimnieciskās darbības vidi. Tādēļ šis ir ļoti labs veids, kā mūsu apkārtējo sabiedrību un vidi padarītu draudzīgāku, veiksmīgāku un tendētu uz attīstību un labāku nākotni priekš mums visiem.

 

Par aktuālo informāciju, kas saistīta ar atbalstu sociālajai uzņēmējdarbībai, par to, kas ir jāzina, lai ar to nodarbotos, kas var pieteikties, kas ir nepieciešams, lai to uzsāktu un vēl par daudziem citiem svarīgiem aspektiem pastāstīs Latvijas Republikas labklājības ministrijas ESF projekta “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” projekta vadītājs un Attīstības finanšu institūcijas “ALTUM” Kurzemes reģiona klientu darījuma vadītāja.

 

Pasākumā “Kafija ar ekspertu” aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš savu nākotni saista ar uzņēmējdarbību. Pasākuma mērķis ir iedrošināt topošos un esošos uzņēmējus spert soli sev iecerētajā virzienā.

 

“Kafija ar ekspertu” notiks 29. jūnijā, plkst. 10:00, Saldus novada domes administratīvajā ēkā, jaunajā sēžu zālē, Avotu ielā 12. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 28. jūnijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: evita@greentechlatvia.eu. Dalībnieku skaits ir ierobežots!

 

“Kafija ar ekspertu” ir daļa no projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību). Projektu līdzfinansē Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.

 

Publicēts