Coworking Liepaja par uzņēmēja prāta barību – šahu un grāmatām

Š.g. 30. augustā, pulksten 18:00 Coworking Liepaja sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru rīko neformālu ikmēneša tikšanos biznesa uzsācējiem. Šajā mēnesī tikšanās ar šaha entuziastu Bruno Ranci un Grāmata kluba idejas autoru Daini Dreimani.

Šahs izsenis bijusi uzņēmēju un vadītāju vidū populāra prāta spēle. Par lieliskiem šahistiem tiek uzskatīti tādi pasaulē zināmi uzņēmēji, kā Microsoft dibinātājs Bills Geitss, Facebook dibinātājs Marks Zakerbergs un citi. Latvijā zināmākais šahistu pāris ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vadītājs Andris Ozols ar sievu, Latvijas Finanšu ministri Danu Reizniecu – Ozolu, kura Latviju pārstāv arī starptautiskās sacensībās.

Par šaha spēles līdzību ar uzņēmējdarbību, savu pieredzi biznesā un šahā pastāstīs Bruno Rancis, kurš šobrīd raksta grāmatu par šaha filozofiju, kura tiks izdota jau nākamgad. Bruno ar šahu pastiprināti sācis aizrauties 2011. gadā.

2017/2018. gados pasniedza šaha spēli trīs Vācijas pilsētas Leipcigas pamatskolās.

Mēdz teikt, ka izcilākie no uzņēmējiem gadā izlasa pat piecdesmit grāmatu. Vai tā ir tiesa un kā tieši lasīšana palīdz uzņēmējam vadīt biznesu pastāstīs Liepājas Grāmatu kluba vadītājs Dainis Dreimanis, kura vadītais Liepājas Grāmatu klubs kopš šī gada aprīļa atradis mājvietu Coworking Liepaja telpās, kur ikviens interesents var atrast sev interesējošu grāmatu.

Par to kā šaha spēle un grāmatas lasīšana spēj palīdzēt uzņēmējdarbība 30. augustā Coworking Liepaja telpās, Vecajā Ostmalā 24, 4. stāvā, pastāstīs šahists Bruno Rancis un grāmatu kluba idejas autors Dainis Dreimanis. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 29. augustam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: jekaterina@kbi.lv.

Dalībnieku skaits ierobežots!

Publicēts