Kafijā ar ekspertu par personas datu aizsardzību

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris, aicina pieteikties uz 20. septembra semināru “Kafija ar ekspertu”, Kuldīgā. Tikšanās tēma šajā reizē ir par personas datu aizsardzību!

Pašreiz, liels uzsvars tiek likts uz personas datu aizsardzību un šī tēma ir kļuvusi aktuālāka kā jebkad. Personas datu aizsardzība ir gana sarežģīts jautājums, kas liek apjukt pat vispieredzējušākajiem uzņēmuma vadītājiem. Par to, kā pareizi apstrādāt datus, ievērot likuma normas un uzzināt daudzas citas svarīgas lietas, kuras ir jāievēro, pastāstīs IK “Pieci soļi” datu aizsardzības speciāliste Inta Umbraška. Personas datu vidē svarīgi ir uzlabot datu drošību un mazināt iespējamo datu noplūdi.

Pasākumā “Kafija ar ekspertu” aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš savu nākotni saista ar uzņēmējdarbību. Pasākuma mērķis ir iedrošināt topošos un esošos uzņēmējus spert soli sev iecerētajā virzienā.

“Kafija ar ekspertu” notiks 20. septembrī plkst. 16:00, METRO CoworkingKuldiga, Liepājas ielā 8, Kuldīgā. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 19. septembrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu: evita@greentechlatvia.eu. Dalībnieku skaits ir ierobežots! Kafija, uzkodas, jautājumi un atbildes Tevi jau gaida!

“Kafija ar ekspertu” ir daļa no projekta LLI – 157 BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību). Projektu līdzfinansē Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.

 

Publicēts