Kurzemes Biznesa inkubators aicina jaunuzņēmumus uz mentoringa sesiju

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar kopstrādes biroju Coworking Liepaja aicina jaunuzņēmumus un ideju autorus uz bezmaksas mentoringa sesiju, lai individuālās sarunās pārrunāt sava biznesa izaicinājumus un neskaidrības ar pieredzējušiem Kurzemes reģiona uzņēmējiem.

Mentoringa sesijai ietvaros seši izvēlēti jaunie uzņēmēji tiks aicināti pārrunāt savus uzņēmējdarbības izaicinājumus un neskaidrības ar sešiem pieredzējušiem uzņēmējiem un savu nozaru vadītājiem. Pasākumā katram no jaunuzņēmumiem būs iespēja individuālā sarunā aprunāties ar katru no mentoriem. Pēc savstarpējas iepazīšanās un pirmreizējas ideju apmaiņas pasākuma pirmajā daļā,  vakara otrajā daļā jaunuzņēmumu vadītājiem būs iespēja sev tīkamāko mentoru noķert uz garāku sarunu un pieredzes apmaiņu.

Mentoringa sesijā piedalīsies un jaunajiem uzņēmējiem palīdzēt centīsies tādi Kurzemes Biznesa inkubatora mentori, kā “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klastera” starptautisko projektu programmas vadītājs Mārtiņš Vidzenieks, “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras” Kurzemes reģiona vadītājs Ralfs Minkevičs, “Liepājas Speciālās ekonomikas zonas” biznesa attīstības departamenta vadītājs Gatis Ginters, “Kurzemes Biznesa inkubatora” valdes priekšsēdētājs Salvis Roga, finanšu vadības konsultants un mitro salvešu ražotāja “iCotton” attīstības direktors Dmitrijs Kostojanskis, kā arī uzņēmējs, atpūtas kompleksa “Jūrnieka Ligzda” un sporta kluba “Royal Fitness”  īpašnieks Aigars Laugalis.

Savu dalību Kurzemes Biznesa inkubatora mentoringa sesijai iespējams pieteikt līdz 2018. gada 10. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/P3gLx5P18va2yUu03

Dalībai mentoringa sesijā tiks apstiprinātas septiņas jaunuzņēmumu komandas.

Publicēts