Iepazīsties ar Start Up skolas komandu “PUSH Remember”.

PUSH Remember CultHack hakatonā.

Pastāstiet, kas ir projekts PUSH Remember?

PUSH Remember ir fizisks produkts – rotaļlieta, kuras mērķauditorija ir bērni un pusaudži līdz pirmspuberitātes vecumam. Šīs rotaļlietas forma ir apaļa, tādējādi radot kaut ko interesantu, kas nav redzēts citiem. Rotaļlietai ir 6 pogas, kuras paredzētas uzdevumu pildīšanai. Uzdevumi – dažādas sarežģītības krāsu atcerēšanās, kas veicina atmiņas trenēšanu, trenē rokas motoriku. Rotaļlietas gala versiju ir iespējams spēlēt vairākspēlētāju režīmā.

Kā nokļuvāt KInGS projektā?

KInGS projektā nokļuvām pēc piedalīšanās culthack hackaton, kur arī radās šī ideja. Idejas autors izteica vēlmi piedalīties šajā projektā, visai grupai vēloties attīstīt šo ideju – tas arī notika.

No kā sastāv Jūsu komanda?

Mūsu komanda sastāv no 5 komandas biedriem ar dažādām zināšanām, kuras spēj veicināt šīs idejas attīstību.

Ko Jūs sagaidāt no KInGS projekta?

No KInGS projekta sagaidām atbalstu piedalīšanās dažādos konkursos, pieredzes apmaiņā ar dažādiem konkrētiem jomas speciālistiem, kuri vēlas un var palīdzēt produkta attīstībai. Atbalstu izveidot lietojamus prototipus, uzsākt ražošanu, mārketinga kampaņas, palīdzēt piesaistīt papildus investīcijas ražošanai.

Kādi ir nākotnes plāni PUSH Remember komandai?

PUSH Remember nākotnes plāni ir radīt reālu produktu, kuru iespējams tirgot, vēlāk – piesaistīt papildus investīcijas no investoriem, piedalīties pūļa finansēšanas platformā kickstarter vai indiegogo, lai piesaistītu cilvēku uzmanību.

Publicēts