Tiešsaistes hakatonā “Biznesa modeļa restarta nedēļa” risinās Liepājas uzņēmumu izaicinājumus

No 21. – 25. aprīlim interneta tiešsaistē norisināsies hakatons „Biznesa modeļa restarta nedēļa. Kā izdzīvot pēc izolācijas”, kuras laikā ikviens interesents varēs risināt vienu no kopskaitā 20 reāliem Liepājas uzņēmumu izaicinājumiem, kas radušies vai vēl gaidāmi pandēmijas izraisītās krīzes dēļ. Jau šobrīd interneta vietnē www.biznesarestarts.lv iespējams pasākumam pieteikt gan sava uzņēmuma izaicinājumu, gan pieteikties pašam.

„Saistībā ar pasaules satricinājumiem, t.sk. COVID-19, pasaule vairs nekad nebūs tāda, kāda tā bija agrāk. Arī Liepājas uzņēmējiem ir jāpielāgojas apstākļiem un jānodrošina gan pieprasīti produkti un to risinājumi, gan jāpielāgo biznesa procesi, lai tuvotos “ne-ievainojamībai” potenciālā pēckrīzes periodā,” uzsver Kurzemes Biznesa inkubatora valdes priekšsēdētājs Salvis Roga.

„Biznesa modeļa restarta nedēļas” mērķis ir radīt jaunus (jeb pielāgot) biznesa projektus, produktus, pakalpojumus, modeļus, procesus un sagatavot tos līdz ieviešanas līmenim. Virtuālā 120 stundu ideju maratonā pasākuma dalībnieki zinošu mentoru vadībā meklēs atbildes, ko Liepājas uzņēmējiem jādara šodien, lai varētu izdzīvot rīt. Pasākuma noslēgumā žūrija izvēlēsies veiksmīgākās komandas, kuras savā īpašumā iegūs vērtīgas balvas.

Biznesa modeļa restarta nedēļā piedalīties var ikviens – gan tie Liepājas uzņēmējiem, kuri jau tagad ir nonākuši grūtībās vai apmulsuši, kā krīzes apstākļos realizēt pavisam jaunu biznesa ideju, gan tie ideju bagātie Latvijas iedzīvotāji, kuri zina, kā palīdzēt uzņēmējiem risināt radušos izaicinājumus.

Pasākuma idejas līdzautore Agate Ambulte stāsta: “Hakatonā vienkopus sanāks profesionāļi no tādām nozarēm kā tehnoloģijas, mārketings, finanses un uzņēmējdarbība. Mēs esam pārliecināti, ka daudzpusīgās pieredzes un kopīgi radītā sinerģija būs ļoti vērtīgs pienesums uzņēmējiem nākotnē.”

Risināt uzņēmumu izaicinājumus palīdzēs uzņēmuma “Artusystem” izpilddirektors Imants Martinsons; biznesa un neirolingvistiskās programmēšanas treneris Edgars Untāls; lielākā 3D printēšanas parka Baltijā vadītājs Didzis Dejus; uzņēmuma “NJ media” īpašnieks, motivācijas mentors un dzīves zinātnieks Niks Jansons; akseleratora intensīvās programmas “Buildit Latvia” pārstāvis Matīss Neimanis; sporta kluba “Royal Fitness” īpašnieks Aigars Laugalis; Valodu vēstniecības vadītājs Andris Lanka; “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” izpilddirektors Kaspars Garkevičs un valdes loceklis Juris Birznieks; uzņēmuma “Capitalia” valdes loceklis Juris Grišins; Liepājas Universitātes Matemātikas zinātņu un informācijas tehnoloģiju institūta pētnieks Uldis Žaimis; Accenture Kurzemes reğiona vadītājs Guntis Čoders; ”5G Techritory” programmas direktors Neils Kalniņš; “Digital Health Cluster Latvia” pārstāvis Andrē Ničmans (Andre Nitschmann); TestDevLab sabiedrisko attiecību vadītājs Kristaps Skutelis un citi.

Publicēts