“Triple T” organizē ekskursijas un pasākumus

Pastāstiet, kas ir projekts “Triple T”?

Mūsu sākotnējā ideja paredzēja interneta platformas veidošanu ekskursiju organizēšanai Latvijā, ietverot izglītojošos, izklaides un kultūras elementus. Taču pandēmijas ierobežojumu dēļ, šobrīd esam mainījuši nosaukumu no “Klases ceļojums” uz “Triple T” un platformu izmantojam dažādu objektu identificēšanai un orientēšanās pasākumu organizēšanai.

Vairāk uzzini, sekojot mums Facebook https://www.facebook.com/trip2tripleT vai Instagram https://www.instagram.com/triple2_ttt/

Kā nokļuvāt KInGS programmā?

Jau kādu laiku domāju apgūt uzņēmējdarbības prasmes ārpus studijām, lai papildinātu savas zināšanas. Meklējot informāciju, uzzināju par “Kurzemes inovāciju granti studentiem” projektu un pierunāju savu brāli un māsu iesaistīties. Pieteikuma gaitās identificējām dažādas problēmas, ar kurām saskarāmies vidusskolas laikos, un viena no tādām bija ekskursiju organizēšana.

Kādi ir bijuši lielākie sasniegumi?

Bez profesionālām iemaņām ar lekciju un mentoru palīdzību paši izveidojām mājaslapu, kā arī prototipu ar algoritmiem un funkcijām. Esam izveidojuši partnerības ar dažādām organizācijām, kuras vēlētos sadarboties izmantojot mūsu prototipu. Tostarp saņēmām pozitīvas atsauksnes no 3 vietējām skolām par platformas izstrādi un ieinteresību piedalīties tās izmēģinājumā pirms ilgtermiņa sadarbības uzsākšanas.

Kādas ir bijušas lielākās neveiksmes/vilšanās?

Visvairāk mūsu darbību kavēja pandēmijas laikā izsludinātie neprognozējamie ierobežojumi, kas ierobežoja mūsu darbību līdz pat 90%. Taču šī brīža situācija lika mums būt arī radošiem un meklēt alternatīvas, kā platformu izmantot dažādos citos veidos. Beidzoties ierobežojumiem, mēs esam starta gatavībā turpināt darboties pie orģinālidejas – ekskursiju un pasākumu organizēšanu.

Kādai ir jābūt komandai?

Komandā ir jābūt savstarpēji pazīstamiem cilvēkiem ar līdzīgu skatījumu uz dzīvi, lai viegli raisītos sarunas, lai viens otru saprastu un lai viens otru motivētu un uzrunātu darīt vairāk.

Ko Jūs sagaidāt no KInGS projekta?

Mēs sagaidām un jau trīs mēnešu laikā esam saņēmuši jaunus kontaktus, motivāciju virzīties uz sasniegumiem, pieredzi un labas sajūtas, kā arī atbalstu visos mums interesējošos jautājumos.

Kādi ir nākotnes plāni Triple T komandai?

  • Reģistrēt mājaslapu un sākt izmantot izveidoto prototipu pasākumu organizēšanai kopā ar partneriem;
  • Veidot skaidrāku sadarbību ar skolām un uzrunāt tās iesaistīties;
  • Plānot ekskursijas skolniekiem vasaras periodam;
  • Veidot dabas taku sacensības;
  • Attīstīt platformu un komandu.

Publicēts