Sintija Dance Fitness piedāvā online treniņu programmas

Pastāstiet, kas ir projekts Sintija Dance Fitness Online?

Sintija Dance Fitness Online projekta mērķis ir izveidot Online treniņu vietni sievietēm latviešu valodā, kurās klienti varētu trenēties profesionālu treneru vadībā, kur tiktu pievērsta liela vērība vingrinājumu tehniskajam izpildījumam, to demonstrējot, skaidrojot vārdiski un palīdzot vieglāk uztvert ar vizuāliem efektiem.

Uzzini vairāk un uzsāc treniņprogrammu šeit: https://www.sdf.lv/ Seko jaunumiem sociālo tīklo platformās Facebook un Instagram.

Kā nokļuvāt KInGS programmā?

Man, Sintijai Dancei, ideja treniņus piedāvāt arī interneta vidē bija jau sen, bet laikam nebija pienācis īstais brīdis, vai precīzāk, motivācija. 2020.gads un visi ierobežojumi, kaut kādā mērā piespieda to darīt. Klienti jautāja pēc online treniņiem, bet vēlējāmies, lai tie būtu labā kvalitatīvi, sakārtoti, tajos būtu pakāpenība un struktūra. Konsultējoties ar draugiem un paziņām, nonācām pie lieliska varianta – KInGS (Kurzemes inovāciju granti studentiem). Viss ideāli sakrita, jo šobrīd studēju RSU un iegūstu otro augstāko izglītību kā Fizioterapeits, tāpēc atbilstu studenta statusam, tāpat kā mans komandas biedrs Artūrs Valdenburgs.

Kādi ir bijuši lielākie sasniegumi?

Šobrīd lielākais sasniegums ir veiksmīgi palaista treniņu apmācību lapa www.sdf.lv, tā funkcionē, klienti un klienti var ērti veikt apmaksu. Ar katru nedēļu turpinām sasniegt jaunas virsotnes un katru dienu strādājam pie lapas, satura pilnveidošanas un reklāmas.

Kādas ir bijušas lielākās neveiksmes/vilšanās?

Sākotnēji netika izvēlēts pietiekami pieredzējis viedo apstrādes konsultants, kā rezultātā process  ieilga, bet šobrīd tas ir atrisināts.

Kādai ir jābūt komandai?

Komandai ir jābūt ar vienotu mērķi, bet skaidru darbu sadalījumu. Ir jābūt līdzsvarā gan degsmei, gan darba sparam.

Ko Jūs sagaidāt no KInGS projekta?

Labus padomus, iedrošināšanu, zināšanas un pieredzējušus mentorus, kas var palīdzēt manu projektu attīstīt vēl labāk. Protams finansiālais atbalstu, bez kura to paveikt būtu stipri lielāks izaicinājums.

Kādi ir nākotnes plāni Sintija Dance Fitness online komandai?

Nākotnē plānojam paplašināt treniņu programmu klāstu gan ar Sintijas Dances veidotajiem treniņiem, gan citu treneru veidotām programmām.

Publicēts