VeganMilk ražo augu izcelsmes pienus no riekstiem un sēklām

Pastāstiet, kas ir projekts VeganMilk? 

Mēs esam Liepājā jaunizveidots ražošanas uzņēmums VeganMilk, ar produkta ideju – Jauns Piens! Vēlamies saviem klientiem piedāvāt dažādot uzturu un pilnveidot to. Ražojam gardus, uzturvērtībām bagātus augu izcelsmes pienus/dzērienus no kvalitatīviem riekstiem un sēklām. Pienu sastāvā nav pievienotas mākslīgas piedevas, turklāt iepildīts videi draudzīgā iepakojumā – stikla pudelē, jo mēs domājam par dabu!

Seko VeganMilk jaunumiem un pasūti augu izcelsmes pienu sociālo tīklo platformās Facebook un Instagram.


Kā nokļuvāt KInGS programmā?

Liepājai ir gana laba augsne, lai studenti spētu uzsākt un praktizēties uzņēmējdarbībā. Kā viens no piemēriem ir šis KInGS projekts, kurā VeganMilk idejas autore Guna, Rīgas Stradiņu Universitātes (Liepājas filiāles) studente, piesaistīja komandā Liepājas Universitātes studentes – Lāsmu un Intu. Iepriekš kopīgi esam piedalījušās citā projektā (hakatons – biznesa restarta nedēļa Liepājā), kur arī iepazināmies un aktīvi darbojāmies. Tad nu jaunajā KInGS projektā, kopīgi vienojoties par amatu/darbu sadali, pierādām sevi darbos.


Kādi ir bijuši lielākie sasniegumi?

Pavisam noteikti varam lepni teikt, ka VeganMilk ir pirmais ražošanas uzņēmums Latvijā, kurš ražo augu dzērienus bez pievienotām mākslīgām piedevām. Darbojamies, lai uzņēmuma vizuālā identitāte un produkta stāsts veicinātu lielu interesi par veganMilk Liepājā un Latvijā. Piedāvājam arī dzērienu degustācijas uzņēmumiem, lai paplašinātu interesentu loku. Kā arī liels un neatņemams sasniegums, protams, ir uzņēmuma reģistrēšana un pvd atļaujas iegūšana.


Kādas ir bijušas lielākās neveiksmes/vilšanās?

Šobrīd skatāmies ļoti pozitīvi uz progresu, uzrunātie cilvēki un potenciālie klienti ir atsaucīgi. Neskopojas ar padomiem un viedokļiem, līdz ar to, pat negatīvas atsauksmes vai noraidoša attieksme/skepse dod pozitīvu iznākumu. Nereti cilvēki nemaz nav nogaršojuši mūsu produktus, bet jau ir viedoklis par to!  Pieņemam kritiku un cenšamies būt vēl labāki, lai izveidotu vislabāko uzņēmuma un produkta līmeni. Saskaramies ar grūtībām izveidot etiķeti, jo šada produkta vizuālajai identitātei ir jābūt spēcīgai, pamanāmai un uzrunājošai – jaudīgai! Bet mēs pie tās strādājam, pieaicinām profesionāļus un jau drīzumā būsim skaisti un kvalitatīvi ietērpti.

Kādai ir jābūt komandai?

Galvenais ir laba savstarpējā komunikācija, spēja pieņemt citu viedokļus un nonākt pie zelta vidusceļa, kas palīdzēs kopējā projekta izaugsmē. Mūsu komanda ļoti organiski ir sapratusi katra dalībnieka stiprās un vājās puses, kas palīdz rīkoties konkrētā projekta posmā. Viens dalībnieks ir stiprāks prezentēšanā, otrs – prot izskaitļot, trešais – redz koptēlu un virza ideju pie klienta.

Ko Jūs sagaidāt no KInGS projekta?

Sagaidām dažādu nozaru profesionāļus un viņu pieredzes stāstus, ieteikumus turpmākai virzībai. Sagaidām, lai grūtā brīdī ir jūtams atbalsts un vieta, kur smelties iedvesmu, motivāciju. Motivāciju ne tikai projekta virzībai, bet arī komandas saliedēšanai, noguruma pārvarēšanai un enerģijas saglabāšanai visā KInGS projekta laikā. Ļoti vēlētos, lai arī pēc šī projekta ir iespēja sazināties ar mentoriem un visu radošo grupu, lai iegūtu padomus un atbalstu!

Kādi ir nākotnes plāni VeganMilk komandai?

Pēc nepieciešamo formalitāšu nokārtošanas, uzsākt apjomīgu augu dzērienu ražošanu Liepājā ar iespēju klientiem piegādāt produktu visā Latvijā. Vēlamies, lai nākotnē VeganMilk ir zīmols, kurš ir labi pazīstams ar veselīgu un dabai draudzīgu raksturu!

Publicēts