Tolik Corporation veido mājaslapas, internetveikalus un aplikācijas

Jūs projektā KInGS piedalāties atkārtoti. Atgādiniet par sevi un pastāstiet, ko 4. cikla laikā vēlaties paveikt?

Tolik Corporation ir programmēšanas uzņēmums, kurš piedāvā programmēšanas pakalpojumus, kas sevī ietver mājaslapu, internetveikalu un aplikāciju izstrādi, kā arī GSuites programmēšanu / automatizēšanu. Papildus strādājam arī pie saviem projektiem un viens no tiem ir aplikācija myCardly.

myCardly ir mobilā aplikācija, kas sevī ietver lojalitātes kartes digitālā formātā, atbrīvojot vietu lietotāja makā. Vēlamies lietotājam nodrošināt maksimāli labāko pieredzi, nodrošinot vieglu aplikācijas lietošanu.

KInGS 4.cikla laikā cītīgi nodarbojamies ar klientu piesaisti un pasūtīto programmēšanas pakalpojuma izpildi. Saistībā ar myCardly projektu – vēlamies uzlabot tā darbības funkcijas un popularizēt aplikāciju Latvijas tirgū.

Seko Tolik Corporation jaunumiem mājaslapā TOLIKCORP.COM sociālo tīklu platformās Facebook, Instagram, LinkedIn un Twitter.

Par jaunumiem aplikācijā myCardly uzzini Facebook un Instagram.

Kāpēc izlēmāt projektā piedalīties vēlreiz?

Tā kā mūsu komandai tika dota šāda iespēja, ar lielāko prieku piedalāmies vēlreiz. Projekts piedāvā fantastisku pieredzi un izpalīdzīgus un pamācošus mentorus, kuri mūs iedvesmo un paver jaunu skatījumu uz lietām. Iespēja iegūt jaunus kontaktus un lieliskus darba vadītājus, kuri palīdz nofokusēties uz mērķiem, sniedz motivāciju iet uz priekšu, darīt un neapstāties.

Kādi ir bijuši lielākie sasniegumi?

Tolik Corporation lielākais sasniegums ir mūsu komanda un tās attīstība. Tas, cik strauji attīstās uzņēmums, ir atkarīgs no komandas, tāpēc arī strādājam pie pašattīstības un mācāmies jaunas iemaņas ik dienu.

myCardly šī brīža lielākais sasniegums viennozīmīgi ir aplikācijas palaišana Android un IOs vidē, nodrošinot tās lejupielādes iespēju visiem telefoniem.

Kādas ir bijušas lielākās neveiksmes/vilšanās?

Mūsu komandā vārdam”neveiksme” sinonīms ir vārds “iespēja”. Katru reizi, kad notiek neveiksme, mēs no tās gūstam iespēju mācīties un pilnveidot sevi, lai kļūtu arvien zinošāki un gatavi nākošajiem pārbaudījumiem.

Kādai ir jābūt komandai?

Komandai ir jābūt vienotai, gan uzņēmuma mērķī, vīzijā un misijā, gan uzņēmuma produkta/pakalpojuma idejā. Komandu kopā satur komunikācija. Ja komunikācija neveidojas, tad arī darbi neies uz priekšu, tomēr, ja komanda strādā pie komunikācijas un tās uzlabošanas, tad viss ir iespējams un nekas nespēs stāties pretī komandas kopīgam mērķim.

Ko Jūs sagaidāt no KInGS projekta turpmāk?

KInGS projekts līdz šim jau devis mums daudz un turpmāk sagaidām tikpat labu pieredzi, padomus un atbalstu, kuru ļoti novērtējam.

Kādi ir nākotnes plāni Tolik Corporation komandai?

Tolik Corporation ik dienu attīstās un aug kopā ar savu komandu, tāpēc arī mūsu tālākais plāns ir strādāt ar sevi, pilnveidot sevi un neapstāties – iet uz priekšu un iekarot virsotnes! Iedrošinām arī citus nepadoties un cīnīties, jo gribasspēks palīdz sasniegt viskvēlākos sapņus!

Publicēts