Aicina pieteikties jaunuzņēmuma apmācībām “Give me money”

Jaunuzņēmumi un ideju autori līdz 2021. gada 19. maijam aicināti pieteikties apmācībām, kuru laikā tiks dota iespēja bez maksas saņemt nozares profesionāļu vadītas apmācības, dzirdēt uzņēmēju pieredzes stāstus, kā arī sadarbībā ar ekspertiem piesaistīt finansējumu sava biznesa attīstībai. Apmācībām tiks apstiprināti 30 dalībnieki un pieteikties iespējams šeit: bit.ly/33m9IDV.

Jaunuzņēmumu apmācības norisināsies laika posmā no 26. maijam līdz 13. augustam tiešsaistē platformā Zoom, ietverot trīs posmus. Pirmajā posmā četru apmācību laikā lektori sniegs padziļinātu ieskatu finansējuma veidos un kritērijos, kādiem uzņēmumam jāatbilst, lai tam tiktu piešķirts finansējums.

Par to, kā pārliecināt klientu maksāt avansā un citiem finansēšanas veidiem pastāstīs konsultāciju uzņēmuma Sober Gorilla līdzdibinātājs Arturs Geisari. Turpretim, kā pats klasiskākais finansēšanas veids pieņemts banku finansējums. Par to, kā arī par Altum pieejamo finansējumu pastāstīs PayRay bankas vadītājs Latvijā Mareks Basanovičs. Par riska kapitāla piesaisti padziļinātas zināšanas sniegs Matīss Neimanis, Investīciju fonda un akceleratora Buildit Latvia līdzīpašnieks un vadītājs, bet par Eiropas Savienības fondos pieejamo finansējumu un to, kas būs pieejams nākotnē pastāstīs Ideju kapitāls īpašniece un vadītāja Baiba Berovska. Par to, kādi kolektīvās finansēšanas veidi un platformas ir pieejamas, kā arī, kā veidot veiksmīgu kampaņu, zināšanas sniegs Atis Mertens, nekustamo īpašumu kolektīvās finansēšanas platformas Crowdestate partneris Latvijā.

Beidzoties apmācību posmam, 10 dalībniekiem ar augstāko gatavību piesaistīt finansējumu būs iespēja prezentēt savu biznesu un finanšu piesaistes izaicinājumu ekspertu panelī, saņemot atgriezenisko saiti, savukārt, 6 dalībniekiem ar visaugstāko gatavības pakāpi būs iespēja divu mēnešu laikā sadarbībā ar ekspertiem piesaistīt finansējumu sava uzņēmuma vai biznesa idejas attīstībai.

Kurš var piedalīties apmācībās?

  • Prioritāte tiks dota tiem uzņēmumiem, kam juridiskā adrese reģistrēta Ventspilī vai Ventspils novadā un tie ir ar augstu gatavību piesaistīt finansējumu tuvākā gada laikā. Uzņēmuma vecums – ne vairāk kā 3 gadi. Ja uzņēmums ir vecāks par 3 gadiem, tad vērā tiks ņemti sekojoši apstākļi:
  • pēdējo 3 gadu laikā ir uzsākts jauns biznesa virziens;
  • tikai pēdējo 3 gadu laikā uzņēmums sācis gūt ieņēmumus.
  • Prioritāte tiks dota tiem ideju autoriem, kuri ir deklarēti, dzīvo vai mācās Ventspilī vai Ventspils novadā un ir ar augstu gatavību piesaistīt finansējumu tuvākā gada laikā.

Vairāk informācijas par apmācībām iespējams saņemt, apmeklējot šo vietni vatp.lv/apmacibas-givememoney vai zvanot uz tālruņa numuru 29555338, kā arī rakstot uz e-pasta adresi apmacibas@vatp.lv.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Publicēts